Armour Piercing Taper Shank Drill Bit
- Packaging and product are both recyclable
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | DR34028 |
|---|---|
| Brands | CLARKSON OSBORN |
| Select Case Size | Each |
| Material | Cobalt |
| Overall Length | 6-7/8" |
| Dimensions" | 7/16" X 0,4375" X 6-7/8'' X 3" |
| Flute Length | 3" |
| Decimal Drill Size | 0.4375" |
| Morse Taper Shank Size | #2 |
Standard return rules.