Cold Chisel
Chicago Pneumatic Cold Chisel, 3/4" X 7" X 0.401" Flat Chisel Shank Round (A046073)
SKU:
TKZ798
Mfr. P/N:
A046073
Cold Chisel
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 6 | 0 | - |
| TOTAL | 6 |
Your Price
$12.70
The products needs 13 amount for minimum order to ship.
Your Price
$12.70
unit of measure
The products needs 13 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
More Info
| Select Case Size | Each |
|---|---|
| Brands | CHICAGO PNEUMATIC |
| Manufacturer Part Number | A046073 |
| Shank Type | 0.401" Flat Chisel Shank Round |
| Dimensions" | 3/4" X 7" |
| Overall Length | 7" |
| Blade Width | 3/4" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.