- Safety sign is designed to communicate regulatory informational message to employees and visitors in the workplace
Zenith Safety Products "Trousse de déversement" Sign, 10" X 14", Plastic, Bolt-On, French
SKU:
SHG598
Mfr. P/N:
N/A
"Trousse de déversement" SignSafety sign is designed to communicate regulatory informational message to employees and visitors in the workplace
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 53 | 0 | - |
| TOTAL | 53 |
Your Price
$21.94
The products needs 7 amount for minimum order to ship.
Your Price
$21.94
unit of measure
The products needs 7 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"Trousse de déversement" Sign
More Info
| Brands | ZENITH SAFETY PRODUCTS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Width | 14" |
| Material | Plastic |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | French |
| Legend | "Trousse De Déversement" |
| Subject | Equipment |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.