Safety Bollard
- Bollards can be used both indoors and outdoors to protect work areas, racking and personnel
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | BOL-24-5.5 |
|---|---|
| Brands | VESTIL |
| Select Case Size | Each |
| Material | Steel |
| Overall Width | 5-1/2" |
| Overall Length | 5-1/2" |
| Overall Height | 24" |
| Weight | 20 lbs. |
Standard return rules.