- Pre-designed templates simplify WHMIS label creation
- Designed to work with the MarkwareTM software (page 1480)
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | 9647 |
|---|---|
| Brands | BRADY |
| Select Case Size | Pack of 400 |
| Material | Paper |
| Dimensions" | 4-1/4" X 5-1/2" |
| Format | Roll |
| Label Length | 5-1/2" |
| Label Width | 4-1/4" |
Standard return rules.