ScaffTag® Heavy-Duty "Caution" Inserts
- For use with ScaffTag® Scaffold Management system
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | SCAF-CAIHD100 |
|---|---|
| Brands | BRADY |
| Select Case Size | Pack of 100 |
| Width | 7-5/8" |
| Material | Plastic |
| Dimensions" | 7-5/8" X 3-1/4" |
| Language | English |
| Sold/Priced per | Package |
| Height | 3-1/4" |
| Qty/Pkg. | 100 |
Standard return rules.