- Metallized, thermal-transfer polyester labels designed for rating plate and general-purpose labeling on textured surfaces
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | B33-18-434 |
|---|---|
| Brands | BRADY |
| Select Case Size | Roll of 1500 |
| Material | Metalized Polyester |
| Dimensions" | 1" X 3" |
| For Use With | BBP® 33 |
| Label Width | 3" |
| Label Height | 1" |
Standard return rules.