- Gauge Marking Labels from Brady® colour code your gauges to easily identify acceptable or dangerous levels
- Transparent, adhesive polyester label sheets
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | 30698 |
|---|---|
| Brands | BRADY |
| Select Case Size | Each |
| Width | 9" |
| Material | Polyester |
| Dimensions" | 10" X 9" |
| Language | Blank |
| Subject | Equipment |
| Height | 10" |
| Display Type | Adhésif |
Standard return rules.