Brady Corrosive Materials TDG Shipping Labels, 4" X 4", 8 Class, Corrosives, Vinyl (9123)
Details
Corrosive Materials TDG Shipping Labels
More Info
| Manufacturer Part Number | 9123 |
|---|---|
| Brands | BRADY |
| Select Case Size | Roll of 500 |
| Type | Corrosives |
| Width | 4" |
| Material | Vinyl |
| Dimensions" | 4" X 4" |
| Class | 8 |
| Size" | 4" x 4" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.