- Modular and locking design
- Engineered design that can handle your heaviest drums
- Completely nestable
Black Diamond Drum Decks, 30.5" X 29.5" X 6", 17 US gal. (5141-BD)
SKU:
SDM223
Mfr. P/N:
5141-BD
Drum DecksModular and locking designEngineered design that can handle your heaviest drumsCompletely nestable
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 1 | 0 | - |
| Montreal | 23 | 0 | - |
| TOTAL | 24 |
Your Price
$338.13
Your Price
$338.13
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Drum Decks
More Info
| Manufacturer Part Number | 5141-BD |
|---|---|
| Brands | BLACK DIAMOND |
| Select Case Size | Each |
| Width | 29.5" |
| Dimensions" | 30,5" X 29,5" X 6" |
| Spill Capacity | 17 US gal. |
| Height | 6" |
| Weight | 4 lbs. |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.
Same Category Products
$188.37
$400.14
$520.65