Wall Brush
- Suitable for use with all paints
- Features an antique brass ferrule
- Beavertail-style sanded wood handle
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 4 | 0 | - |
| TOTAL | 4 |
| Manufacturer Part Number | 996620300 |
|---|---|
| Brands | BESTT LIEBCO |
| Select Case Size | Each |
| Brush Width | 3" |
| Dimensions" | 3" X 11/16" X 3-1/4" |
| Handle Material | Wood |
| Brush Thickness | 11/16" |
| Length Out | 3-1/4" |
| Filament Material | Polyester |
Standard return rules.