Trim & Wall Brush
- For latex & acrylic paint
- Gold ferrule
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 502574500 |
|---|---|
| Brands | BESTT LIEBCO |
| Select Case Size | Each |
| Brush Width | 3" |
| Dimensions" | 3" X 11/16" X 2-3/4" |
| Handle Material | Plastic |
| Brush Thickness | 11/16" |
| Filament Material | Polyester |
Standard return rules.