Thin Angle Sash Brush
- Stainless steel ferrule
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 552564200 |
|---|---|
| Brands | BESTT LIEBCO |
| Select Case Size | Each |
| Dimensions" | 1-1/2" X 3/8" X 2-3/16" |
| Handle Material | Wood |
| Brush Thickness | 3/8" |
| Length Out | 2-3/16" |
| Filament Material | Poly/Nylon |
Standard return rules.