Rubberset® Economy Flat Paint Brush
- Single-use, plastic handled brush
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 7 | 0 | - |
| Montreal | 2 | 0 | - |
| TOTAL | 9 |
| Manufacturer Part Number | 99004415 |
|---|---|
| Brands | BESTT LIEBCO |
| Select Case Size | Each |
| Brush Width | 1-1/2" |
| Dimensions" | 1-1/2" X 5/16" X 1-3/4" |
| Handle Material | Plastic |
| Brush Thickness | 5/16" |
| Length Out | 1-3/4" |
| Filament Material | Polyolefin |
Standard return rules.