Angle Sash Brush
- Suitable for use with oil-based paints, stains and varnishes
- Handle is almond coloured plastic
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | 501605700 |
|---|---|
| Brands | BESTT LIEBCO |
| Select Case Size | Each |
| Brush Width | 4" |
| Handle Material | Plastic |
| Brush Thickness | 11/16" |
| Length Out | 2-1/2" |
| Filament Material | Natural Bristles |
Standard return rules.