Transmission Filter
- Compatible with Ag-Chem, Agco, Apache, Challenger, Fendt, Massey Ferguson and Valtra Equipment
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | CA5788 |
|---|---|
| Brands | BALDWIN FILTERS |
| Select Case Size | Each |
| Tool Weight | 0.9 lbs. |
| Overall Width | 8-9/32"/8" |
| Overall Length | 13-13/32"/11-1/6" |
| Overall Height | 11-7/32"/13" |
| of Speed Settings | 2 |
| Dimensions" | 8-9/32"/8" X 13-13/32"/11-1/6" X 11-7/32"/13" |
Standard return rules.