Standard-Duty Knife ATK600
- Snap-off blades
- Attached blade snapper
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 39 | 0 | - |
| Montreal | 905 | 0 | - |
| TOTAL | 944 |
| Brands | AURORA TOOLS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Depth of Cut | 9 mm |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Blade Length | 80 mm |
| Handle Type | Plastic |
| Durability | Utility |
| Locking Mechanism | Auto-Lock |
| Blade Width | 9 mm |
Standard return rules.