- Aluminum handle with comfortable EVA foam grip
Aurora Tools Long Reach Snow Brush, 34" X 8-3/4", Non Telescopic, Blue, Polypropylene
SKU:
NM979
Mfr. P/N:
N/A
Long Reach Snow BrushAluminum handle with comfortable EVA foam grip
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Vancouver | 10 | 0 | - |
| TOTAL | 10 |
Your Price
$14.63
The products needs 11 amount for minimum order to ship.
Your Price
$14.63
unit of measure
The products needs 11 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Long Reach Snow Brush
More Info
| Brands | AURORA TOOLS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Head Width | 8-3/4" |
| Overall Length | 34" |
| Dimensions" | 34" X 8-3/4" |
| Handle Material | Aluminum/Foam |
| Telescopic or Non Telescopic | Non Telescopic |
| Blade Type | Polypropylene |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.