Knife ATK500
- Snap-off blades
- Attached blade snapper
- Built-in belt clip
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 148 | 0 | - |
| TOTAL | 148 |
| Brands | AURORA TOOLS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Depth of Cut | 9 mm |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 80 mm |
| Handle Type | Stainless Steel |
| Durability | Utility |
| Locking Mechanism | Auto-Lock |
| Blade Width | 9 mm |
Standard return rules.