- High quality heat-treated carbon steel
- Edges are specially bevelled for pulling, lifting and scraping
- Baked paint finish
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Edmonton AB | 28 | 0 | - |
| Montreal | 279 | 0 | - |
| TOTAL | 307 |
| Color | Black |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Brands | AURORA TOOLS |
| Dimensions" | 1-3/8" X 13-1/2" |
| Size" | 13 1/2 x 1 3/8" |
| Width | 1-3/8" |
| Overall Length | 13-1/2" |
Standard return rules.