Power Drive Bit
- By design, Torx ® head screws resist cam-out better than Phillips ® head or Slotted head screws
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | 49-C-TX-15 |
|---|---|
| Brands | APEX |
| Select Case Size | Each |
| Overall Length | 6" |
| Drive Size | 1/4" |
| Tip Size | T-15 |
| Dimensions" | 1/4" X 6" |
| Tip Style | Torx |
Standard return rules.