Maintenance Brushes
- Round-wire push broom
- Non-Sparking, Non-Magnetic, Corrosion-Resistant
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
| Manufacturer Part Number | PB-10 |
|---|---|
| Brands | AMPCO |
| Select Case Size | Each |
| Dimensions" | 12" X 2-1/2" X 2-1/2" |
| Weight | 2.5 lbs. |
| C" | 12 |
| Bristle Width | 2-1/2" |
| Bristle Length | 2-1/2" |
| B | 2.5 |
| A | 2.5 |
Standard return rules.