- Create your own customized warehouse signs
- Built-in flexible hinge prevents breakage
- Includes 10 sign holders, 12 yellow laser/ink jet sheets, and instructions
- Snaps into pallet rack assembly holes; can snap out to relocate
Aigner Label Holder Slip 'N Stik™ Snap-On Warehouse Aisle Sign Kits
SKU:
OE798-MAIN
Mfr. P/N:
WSK1Y
Slip 'N Stik™ Snap-On Warehouse Aisle Sign KitsCreate your own customized warehouse signsBuilt-in flexible hinge prevents breakageIncludes 10 sign holders, 12 yellow laser/ink jet sheets, and instructionsSnaps into pallet rack assembly holes; can snap out to relocate
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
As low as:
$83.77
As low as:
$83.77
unit of measure
As low as:
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Slip 'N Stik™ Snap-On Warehouse Aisle Sign Kits
More Info
| Manufacturer Part Number | WSK1Y |
|---|---|
| Brands | Aigner Label Holder |
| Select Case Size | Pack of 10 |
| Material | Plastic |
| Width | 8-1/2" |
| Dimensions" | 11" X 8-1/2" |
| Language | Blank |
| Legend | Warehouse Aisle |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 11" |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.