"Trou ouvert" Sign
- Aluminum sign substrate can be recycled
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | FRMSTF102VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 10" |
| Dimensions" | 7" X 10" |
| Language | French |
| Legend | Danger; Trou Ouvert |
| Subject | Construction |
| Height | 7" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.