- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Stationnement pour visiteurs" Sign, 14" X 20", Aluminum, Bolt-On, French (FRMADC879VA)
Details
"Stationnement pour visiteurs" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | FRMADC879VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 20" |
| Dimensions" | 14" x 20" |
| Language | French |
| Legend | Stationnement Pour Visiteurs Seulement |
| Subject | Traffic |
| Height | 14" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.