- Made of the highest quality, longest lasting sign material
- Will not peel or fade
- Guaranteed for 15 years
- Ideal for outdoors or harsh environments
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | MEQM121VS |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Vinyl |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | English |
| Legend | Danger; Robotic Area Authorized Personnel Only |
| Subject | Specific Hazards |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.