- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs Restroom Signs, 12" X 4", Aluminum, Bolt-On, English with Pictogram (MRST532VA)
Details
Restroom Signs
More Info
| Manufacturer Part Number | MRST532VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 4" |
| Dimensions" | 12" X 4" |
| Language | English with Pictogram |
| Legend | Men w/Pictogram |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 12" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.