"Rest Room" Sign
- Aluminum sign substrate can be recycled
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | MRST562VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 10" |
| Dimensions" | 3" X 10" |
| Language | English with Pictogram |
| Legend | Restrooms w/Mens & Womens Pictogram |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 3" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.