- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Protection anti-chute exigée" CSA Safety Sign, 14" X 10", Aluminum, Bolt-On, French with Pictogram (MCSA518VA)
SKU:
SEF264
Mfr. P/N:
MCSA518VA
"Protection anti-chute exigée" CSA Safety SignAluminum sign substrate can be recycled
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 11 | 0 | - |
| TOTAL | 11 |
Your Price
$82.49
Your Price
$82.49
unit of measure
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"Protection anti-chute exigée" CSA Safety Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | MCSA518VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 10" |
| Dimensions" | 14" X 10" |
| Language | French with Pictogram |
| Legend | Protection Anti-Chute Exigée w/Pictogram |
| Subject | Personal Protection |
| Height | 14" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.