- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Porte doit demeurer fermée" Sign, 7" X 10", Aluminum, Bolt-On, French (FRMABR624VA)
SKU:
SEF830
Mfr. P/N:
FRMABR624VA
"Porte doit demeurer fermée" SignAluminum sign substrate can be recycled
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 1 | 0 | - |
| TOTAL | 1 |
Your Price
$51.36
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
Your Price
$51.36
unit of measure
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"Porte doit demeurer fermée" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | FRMABR624VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 10" |
| Dimensions" | 7" X 10" |
| Language | French |
| Legend | Attention; Cette Porte Doit Demeurer Fermée |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 7" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.