- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Plafond bas" Sign, 10" X 14", Aluminum, Bolt-On, French (FRMADC844VA)
Details
"Plafond bas" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | FRMADC844VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | French |
| Legend | Attention; Plafond Bas |
| Subject | Industrial Traffic |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.