"Low Ceiling" Sign
- Caution Low Ceiling
- Aluminum sign substrate can be recycled
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | MADC844VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | English |
| Legend | Caution; Low Ceiling |
| Subject | Industrial Traffic |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.