"Keep This Place Clean" Sign
- Inform employees that you expect them to keep their work area clean and orderly
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | MHSK954VP |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Plastic |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | English |
| Legend | Please; Keep This Place Clean And Orderly |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.