- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Hommes" Sign, 4" X 12", Aluminum, Bolt-On, French with Pictogram (FRMRST532VA)
Details
"Hommes" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | FRMRST532VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 12" |
| Dimensions" | 4" X 12" |
| Language | French with Pictogram |
| Legend | Hommes w/Pictogram |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 4" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.