First Aid Sign
- Aluminum sign substrate can be recycled
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 8 | 0 | - |
| TOTAL | 8 |
| Manufacturer Part Number | MADC993VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 6" |
| Dimensions" | 6" X 6" |
| Language | Pictogram |
| Legend | First Aid Pictogram |
| Subject | First Aid |
| Height | 6" |
| Display Type | Adhésif |
Standard return rules.