First-Aid Projection™ Sign
- 3D signs, projecting 45° from the wall, provide optimum viewing from front and sides
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 2 | 0 | - |
| TOTAL | 2 |
| Manufacturer Part Number | PSM415 |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 5" |
| Dimensions" | 6" X 5" |
| Language | Pictogram |
| Legend | First Aid Pictogram |
| Subject | First Aid |
| Height | 6" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.