- 3D signs, projecting 45° from the wall, provide optimum viewing from front and sides
Accuform Signs Fire Extinguisher Projection™ Sign
SKU:
SEI448-MAIN
Mfr. P/N:
PSM416
Fire Extinguisher Projection™ Sign3D signs, projecting 45° from the wall, provide optimum viewing from front and sides
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| TOTAL |
As low as:
$93.02
As low as:
$93.02
unit of measure
As low as:
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
Fire Extinguisher Projection™ Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | PSM416 |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 5" |
| Dimensions" | 6" X 5" |
| Language | Pictogram |
| Legend | Eyewash Pictogram |
| Height | 6" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.