United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | FRP247RA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 12" |
| Dimensions" | 18" X 12" |
| Language | English |
| Legend | Company Vehicles Only |
| Subject | Traffic/Industrial Traffic |
| Height | 18" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.