- Aluminum sign substrate can be recycled
Accuform Signs "Chaud" Sign, 10" X 14", Aluminum, Bolt-On, French (FRMCPG612VA)
Details
"Chaud" Sign
More Info
| Manufacturer Part Number | FRMCPG612VA |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Language | French |
| Legend | Attention; Chaud |
| Subject | Specific Hazards |
| Height | 10" |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.