Beverage Projection™ Sign
- 3D signs, projecting 45° from the wall, provide optimum viewing from front and sides
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 2 - 4 weeks (Special Order)
| Manufacturer Part Number | PSM411 |
|---|---|
| Brands | ACCUFORM SIGNS |
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 5" |
| Dimensions" | 6" X 5" |
| Language | Pictogram |
| Legend | Coffee Pictogram |
| Subject | Housekeeping and Hygiene |
| Height | 6" |
| Display Type | Boulonné |
Standard return rules.