- For surface preparation before first coating and between coats
- Helps deliver a super-smooth finish
- Won't transfer any adhesive residue
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 13 | 0 | - |
| TOTAL | 13 |
| Color | White |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Brands | 3M |
| Manufacturer Part Number | 03192-10132NA |
| Surface Area | 4.25 sq. ft. |
| Length" | 36" |
| Dimensions" | 36" X 17" |
| Width | 17" |
Standard return rules.