United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
| Manufacturer Part Number | 8886-36X55 |
|---|---|
| Color | Clear |
| Brands | 3M |
| Select Case Size | RL |
| Width | 38.1 mm (1-1/2") |
| Length" | 55 m (180') |
| Dimensions" | 38,1 mm (1-1/2") X 55 m (180') |
| Thickness | 6 mils |
Standard return rules.