Scotch-Brite™ Originial Clean 'N Strip Disc
- Silicon Carbide
United States Leading Supplier for Hospitality Linens & Essentials
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 16 | 0 | - |
| TOTAL | 16 |
| Manufacturer Part Number | SB07460 |
|---|---|
| Brands | 3M |
| Select Case Size | Each |
| Arbor Size | 1/4" |
| Diameter | 4" |
| Dimensions" | 4" X 1/4" |
| Grit | Extra Coarse |
Standard return rules.