- Safety sign is designed to a communicate regulatory informational message(s) to employees and visitors in the workplace
Zenith Safety Products "Sous vidéosurveillance" Sign, 10" X 14", Aluminum, Bolt-On, French with Pictogram
SKU:
SGI146
Mfr. P/N:
N/A
"Sous vidéosurveillance" SignSafety sign is designed to a communicate regulatory informational message(s) to employees and visitors in the workplace
Read more
Availability: In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability| Warehouse | Available | Incoming | Date |
|---|---|---|---|
| Montreal | 26 | 0 | - |
| TOTAL | 26 |
Your Price
$72.48
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
Your Price
$72.48
unit of measure
The products needs 3 amount for minimum order to ship.
unit of measure
reg.
Sign In
for discount
-%
Details
"Sous vidéosurveillance" Sign
More Info
| Brands | ZENITH SAFETY PRODUCTS |
|---|---|
| Select Case Size | Each |
| Material | Aluminum |
| Width | 14" |
| Dimensions" | 10" X 14" |
| Thickness | 0,040" |
| Language | French with Pictogram |
| Legend | Avis ce secteur est sous vidéosurveillance de 24 heures |
| Subject | Admittance and Exit |
| Height | 10" |
| Temperature Range | -28°C to 60°C |
| Display Type | Boulonné |
Reviews
Loading
Returns
Standard return rules.